تغییرات اساسی در ویندوز فون ۱۰

تاریخ: سه شنبه ۲ تير ۱۳۹۴ ساعت: ۱۳:۱۵

تغییرات اساسی در ویندوز فون ۱۰

تمرکز اصلی مایکروسافت این روزها به تکمیل نسخه رایانه‌ای سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ معطوف شده است. اما مدیران این شرکت اعلام کردند که به زودی نسخه موبایلی آن هم تکمیل می‌شود و کاربران در این زمینه هم قابلیت‌های جدید در اختیار می‌گیرند.

«گِرِگ سولیوان» مدیر ارتباطات مرکز دستگاه‌های الکترونیکی مایکروسافت توضیح داد با توجه به اینکه گروه توسعه مایکروسافت به صورت شبانه‌روزی روی نسخه رایانه‌ای ویندوز ۱۰ کار می‌کند، رفع هرگونه حفره یا افزودن قابلیت‌های جدید به نسخه موبایلی کار آسانی برای آنها است.

او گفت: «از اواسط ژوئیه به بعد تمرکز اصلی مایکروسافت از ویندوز ۱۰ رایانه‌ای به ویندوز ۱۰ موبایلی معطوف می‌شود و از این تاریخ به بعد شاهد تحولات بزرگ روی دستگاه‌های الکترونیکی همراه خواهیم بود.»

 

 


مایکروسافت هنوز به درستی اعلام نکرده است که از چه تاریخی می‌توانیم نسخه نهایی Windows 10 Mobile را در اختیار بگیریم. با این وجود برخی منابع آگاه گفتند که در ماه سپتامبر یا شاید زودتر می‌توان منتظر آن بود.

اما باید توجه داشت که مایکروسافت در تابستان و پاییز امسال می‌بایست دو سیستم‌عامل اصلی خود یعنی ویندوز ۱۰ رایانه‌ای و ویندوز ۱۰ موبایلی را کامل کند و همین مسئله می‌تواند دشواری‌هایی برای آن به همراه آورد.

زمانی که ۲۹ ژوئیه نسخه نهایی ویندوز ۱۰ رایانه‌ای عرضه شود، بخش اعظم مهندسان توسعه نرم‌افزاری مایکروسافت سراغ ویرایش موبایلی این محصول می‌روند تا هر چه سریع‌تر آن را برای ورود به بازار جهانی آماده کنند.

تگ ها

ویندوز ۱۰ , ویندوزفون ۱۰ , ویندوزفون , مایکروسافت , لومیا , microsoft , lumia , windows 10 , windows , windowsphone 10 , windowsphone ,

نظرات

نام:*
عنوان:*
متن:*
کد امنیتی:*