OneNote برای آیفون

تاریخ: سه شنبه ۲ تير ۱۳۹۴ ساعت: ۱۳:۲۸

OneNote برای آیفون

کاربران OneNote به گوشی‌های هوشمند اپل از هم‌اکنون می‌توانند یادداشت‌های خود را با چک‌لیست‌های مرتبط با آن روی یک لیست نهایی در اختیار بگیرند و به راحتی موارد قید شده در نوشته‌های الکترونیکی خود را سازماندهی کنند.

مواردی که در یادداشت‌های موبایلی کاربران آورده می‌شود از این پس می‌توانند به واسطه کلیدی که در قسمت بالای ابزار OneNote ارائه شده است پیوست‌های جدید در اختیار بگیرند. کاربر با این کلید همچنین می‌تواند به صورت مستقیم یک صفحه سفید برای نوشتن موارد دیگر ایجاد کند.

این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد به صورت مستقیم و سریع به چک‌لیست‌های خود دسترسی پیدا کنند و از طریق صفحه لمسی کلیه نوشته‌ها و یادداشت‌های خود را در کوتاه‌ترین زمان در اختیار بگیرند.

 

 


با این قابلیت کاربران آیفونی از این پس می‌توانند به راحتی فرمت یادداشت‌های خود را به چک‌لیست‌های کاربردی تغییر دهند و به صورت طبقه‌بندی شده و مشخص از اطلاعات مندرج در OneNote استفاده کنند.

مایکروسافت همچنین توضیح داد که با نسخه به‌روز شده نرم‌افزار کاربران دستگاه‌های آیفون و iPad همچنین می‌توانند معادلات و مطالب ذخیره شده در یادداشت‌های خود را به راحتی مطالعه کنند. این مطالب همچنین برای پخش روی تخته‌های دیجیتال و استفاده توسط اساتید و دانشجویان هم می‌توانند به کار گرفته شوند.

تگ ها

آیفون , وان نوت , آی او اس , iphone , ios , OneNote , one note ,

نظرات

نام:*
عنوان:*
متن:*
کد امنیتی:*