بیش از ۷۰ درصد مردم در انتظار ویندوز ۱۰

تاریخ: یکشنبه ۷ تير ۱۳۹۴ ساعت: ۱۲:۴۷

بیش از ۷۰ درصد مردم در انتظار ویندوز ۱۰

این تعداد بسیار قابل ملاحظه است. زیرا هیچ یک از دو سیستم عامل ویندوز ۷ و ویندوز ۸ تا این اندازه مورد استقبال مردم قرار نگرفتند و کاربران برای عرضه آنها تا این اندازه مشتاق نبودند.

لازم به ذکر است بسیاری از سازمان‌ها و مراکز دولتی همچنان از ویندوز XP استفاده می‌کنند و تمامی آنها تصمیم دارند پس از عرضه ویندوز ۱۰ سیستم‌های خود را ارتقاء دهند. همین مسئله باعث شده است از هم‌اکنون بهبود وضعیت بازار جهانی رایانه‌ها پیش‌بینی شود.

بسیاری از روزنامه‌نگاران و کارشناسان حوزه فناوری طی چند ماه گذشته اعلام کردند که ویندوز ۱۰ آخرین سیستم عامل در سری محصولات ویندوز مایکروسافت خواهد بود. اما جدا از اینکه سیستم عامل مذکور آخرین نسخه ویندوز ۱۰ باشد یا نه، مایکروسافت تصمیم گرفته است آن را در بهترین و جامع‌ترین شکل به دست کاربران جهانی برساند.


به نظر می‌رسد که مردم آمریکا بیشتر از دیگر کاربران جهانی برای عرضه ویندوز ۱۰ لحظه‌شماری می‌کنند. زیرا ۶۰ از آمریکایی‌هایی که در این نظرسنجی حضور داشتند اعلام کردند که نسخه‌های آزمایشی اولیه ویندوز ۱۰ را مورد استفاده قرار داده‌اند و منتظر عرضه نسخه نهایی هستند.

همچنین، ۴۰ درصد کاربران جهانی اعلام کردند که طی نخستین سال از عرضه ویندوز ۱۰ یک دستگاه الکترونیکی مجهز به این سیستم عامل را خریداری می‌کنند و اگر تاریخ تکرار نشود، مایکروسافت با این اتفاق شکست خود برای عرضه ویندوز ۸ را جبران می‌کند.

تگ ها

ویندوز , ویندو۱۰ , ویندوز ۱۰ , مایکروسافت , microsoft , windows , windows 10 , windows10 ,

نظرات

نام:*
عنوان:*
متن:*
کد امنیتی:*