همکاری IBM و Box برای ذخیره ساز ابری

تاریخ: سه شنبه ۹ تير ۱۳۹۴ ساعت: ۱۳:۵۳

همکاری IBM و Box برای ذخیره ساز ابری

کسب و کارها از این پس می‌توانند با استفاده از فناوری تحلیل داده‌های Watson که توسط IBM ارایه می‌شود، تمامی فایل‌ها و اطلاعات خود را به صورت طبقه‌بندی شده در سیستم Box ذخیره کنند.

«باب پیچانو» مدیر مرکز IBM Analytics با انتشار بیانیه‌ای توضیح داد: «ادغام فناوری‌های IBM و Box اهداف ما را برای ارایه قابلیت‌های بیشتری در زمینه ذخیره و تحلیل داده‌ها روی فضای ابری یکپارچه کره است. این اقدام به سازمان‌ها کمک می‌کند در سیستم داخلی خود به راحتی از خدمات جامع دو شرکت بهره‌مند شوند.»

سازمان‌هایی که در نظر دارند ابزارهای مدیریت محتوا و پلتفرم‌های همکاری اجتماعی IBM را در اختیار بگیرند، از این پس می‌توانند خدمات ذخیره‌سازی Box را نیز روی آنها مورد استفاده قرار دهند.

 

 


لازم به ذکر است این دو شرکت به صورت مشترک ابزار کاربردی ویژه برای پشتیبانی از سیستم IBM MobileFirst را ارایه کرده‌اند که البته این ابزار فعلا فقط در سیستم عامل iOS به کار گرفته می‌شود.

همچنین گفته شده است که رابط برنامه‌های کاربردی (API) شرکت Box به زودی برای توسعه‌دهندگان خدمات ابری IBM Bluemix ارائه می‌شود.

«آرون لیوای» بنیانگذار و مدیرعامل Box در این خصوص توضیح داد این نخستین باری است که مشتریان این شرکت می‌توانند خدمات سازمانی جامع را روی فضای پردازش ابری در اختیار بگیرند و علاوه بر ذخیره اطلاعات، به سیستم‌ها و نرم‌افزارهای جامع سازمانی دسترسی داشته باشند.

تگ ها

ابری , خدمات ابری , پردازش ابری , باکس , IBM , Box , cloud , cloud computing , clouding ,

نظرات

نام:*
عنوان:*
متن:*
کد امنیتی:*