سیسکو شرکت امنیتی OpenDNS را خرید

تاریخ: سه شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۴ ساعت: ۱۳:۳۳

سیسکو شرکت امنیتی OpenDNS را خرید

این شرکت بزرگ فناوری با انتشار بیانیه‌ای توضیح داد که اقدام مذکور سرعت توسعه سیستم امنیتی سیسکو مبتنی بر خدمات ابری را ارتقاء می‌دهد که این سیستم هم‌اکنون با نام Cloud Delivered Security Portfolio سرویس‌های خود را در اختیار سازمان‌ها می‌گذارد.

با این واگذاری قرار است شرکت OpenDNS خدمات امنیتی گسترده‌تر در اختیار مشتریان سیسکو قرار دهد و سرعت توسعه ابزارهای محافظ امنیتی را برای محصولات مختلف سیسکو ارتقاء دهد.

شرکت OpenDNS یک پلتفرم خدمات ابری در اختیار دارد که پس از واگذاری کامل به عنوان بخشی از خدمات پردازش ابری سیسکو به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

 

 


بر اساس مفاد موجود در قرارداد منعقد شده بین دو طرف، سیسکو موظف است ۶۳۵ میلیون دلار پول نقد پرداخت کند تا کلیه سرمایه‌ها و حق امتیازهای OpenDNS را در اختیار بگیرد.

شرکت سیسکو هم‌اکنون طرح توسعه اینترنت همه‌چیز(IoE) را در دستور کار خود قرار داده است که به عنوان بخشی از طرح جامع اینترنت اشیا(IoT) توسعه می‌یابد. این شرکت پیش‌بینی کرده است در سال ۲۰۲۰ میلادی بیش از ۵۰ میلیارد دستگاه الکترونیکی در سراسر جهان به اینترنت متصل شوند و این روند نسل جدید تهدیدهای امنیتی را برای کلیه ساکنان کره خاکی به وجود آورد.

شرکت سیسکو اعلام کرد که با خرید جدید قصد دارد مجموعه نرم‌افزارهای-به‌عنوان-خدمات(SaaS) خود را به در مقابل تهدیدهای سایبری ایمن کند و قابلیت‌های محافظتی گسترده‌تر در اختیار سازمان‌ها قرار دهد.

تگ ها

OpenDNS , sisco , سیسکو , اپن دی ان اس ,

نظرات

نام:*
عنوان:*
متن:*
کد امنیتی:*